ÜYEMİZ OLUN

Üyelik koşulları içerisinde belirtilen şartlardan en az birine sahip olan firmalar Birliğimize üye olmak için başvurabilirler.

Üyelik müracaatı doldurulmuş Üye Başvuru Formu ile güncel kapasite raporlarının bir kopyasının Birlik merkezimize iletilmesi ile yapılmaktadır. 

Öncelikle söz konusu form ve kapasite raporları incelenecek, koşulları sağladığı tespit edilen müracaat sahiplerinden gerekli belge ve ödemeleri yapmaları talep  edilecektir.

Üyelik talepleri gerekli belge ve ödemelerin tamamlanmasını takip eden tarihlerde yapılacak olan ilk Yönetim Kurulu toplantısında karara bağlanarak talep sahibine duyurulacaktır. 

Üyelik Koşulları:

Üyelik için başvuracak firmalar öncelikle aşağıdaki şartlardan en az birine sahip olmaları gerekmektedir.

1. 5000 m3 blok üretimi yapmak veya
2. 100.000 m2 plaka üretimi yapmak veya
3. Makine ihraç etmek
4. Ocak ve Fabrikada en az 30 kişi istihdam etmek
5. Yıllık asgari 1.500.000,00-TL ciro yaptığını kapasite raporu ve bilanço ile belgelemek
6. Üretici olup, CE ve kalite standartlarında makine ürettiğini, kapasite raporu, makine parkı listesi, bilanço ibraz etmek sureti ile belgelemek.

 

Üyelik Müracaatının Yapılması:

Üyelik koşulları içerisinde belirtilen şartlardan en az birine sahip olan firmalar Birliğimize üye olmak için başvurabilirler.

Üyelik müracaatı doldurulmuş  Üyelik başvuru formu ile güncel kapasite raporlarının bir kopyasının Birlik merkezimize iletilmesi ile yapılmaktadır. 

Öncelikle söz konusu form ve kapasite raporları incelenecek, koşulları sağladığı tespit edilen müracaat sahiplerinden gerekli belge ve ödemeleri yapmaları talep  edilecektir.

Üyelik talepleri gerekli belge ve ödemelerin tamamlanmasını takip eden tarihlerde yapılacak olan ilk Yönetim Kurulu toplantısında karara bağlanarak talep sahibine duyurulacaktır. 

 Üye Başvuru Formu İçin Tıklayınız

YUKARI