Şuayip DemirelMermer San. Bölgesi / Afyonkarahisar


Tel: 272 341 32 00     Faks: 272 341 27 21
Web: www.suaypdemirel.com     Eposta: suayp@suaypdemirel.com

Firma Faaliyet Alanları: Faaliyet Alanları Belirtilmemiştir

FİRMA TANITIMI

13. 07. 1981 yilinda kurulan firmamiz dis ticaret agirlikli olarak çalismaktadir. Demirci Haci Ömer Ogullari grubu bünyesinde olan sirketlerin üretmis oldugu mamüllerin, ithalat ve ihracatlarini gruba bagli olarak Suayp Demirel Firmasi üstlenmistir.

Firmamiz agirlikli olarak tas ve mermer isleme makinalari ihracati yapmaktadir. Ürünlerimizi bütün dünya'ya ihraç etmekteyiz. Agirlikli olarak çalistigimiz ülkeleri su sekilde siralayabiliriz. Basta Amerika Birlesik Devletleri, Güney Afrika, Ingiltere, Israil, Hollanda, Kanada, Tayvan, Brezilya, Belçika, Italya, Suriye, Libya, Çin vb sayabiliriz.

Bu ürünleri firmamiz ham, plaka, ebatli malzeme, fayans, basamak, mozaik ve blok olarak ihraç etmektedir. tas ihracatina ek olarak makina sirketimizin mermer ocak ve fabrika makinalarini da ihraç etmektedir. Firmamiz ihtiyaçlara ve isteklere göre zaman zaman degisik ürünlerin ihracatini ve ithalatini da yapmaktadir.

Suayp Demirel Ithalat Ihracat olarak grubumuzdaki üretici firmalardan saglanan ihracat mallarinin son kontrollerini dikkatli sekilde yaparak müsterilerimize göndermekteyiz. Ürünlerimizi pazarlarken kalite, süreklilik ve yüksek kapasite her zaman ön plandadir.

Dünyamizda sinirlar ortadan kalkmaktadir ve dünyamiz globalleserek küçük bir köy haline gelmektedir. Suayp Demirel Firmasi bu degisime katki saglayan ve bunun önderligini yapan Türkiye'de ki en eski firmalardan birisidir ve her zaman degisimi takip edecektir ve degisimde her zaman önde olacaktir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.
UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI