Özhan Mermer Mad. Mak. San. Tic. Ltd. Şti.



Akçesme Mahallesi Belediye Cad. No:40 / Denizli


Tel: +90(258) 371 91 91     Faks: +90(258) 371 06 70
Web: www.ozhanmarble.com     Eposta: info@ozhanmarble.com

Firma Faaliyet Alanları:
Ocak   

FİRMA TANITIMI

ÖZHAN MERMER, Türkiye' nin güzide ve dinamik ticaret merkezlerinden biri olan Denizli' de kurulmus ve 2003 yilinda faaliyete geçmis Traverten üreticisi ve ihracatçisi bir firmadir. 5. 000 m2 kapali ve 27. 000 m 2 açik alan üzerine insa edilen firmamiz yillik 300. 000 m2 ebatli Traverten üretim kapasitesine sahiptir.

Özhan Mermer Türkiye' nin çesitli bölgelerinde yer alan 7adet ocaga sahip olup bu ocaklarda Traverten, Limra, Bej, Brej ve Ege Bordo rezervleri bulunmaktadir. bunlar içerisinde Denizli'' nin Kaklik yöresinde yer alan Traverten ocagimizda halihazirda üretim yapilmakta olup diger mermer ocaklarimizda da önümüzdeki yillarda üretime geçilmesi planlanmaktadir. Yaklasik 350. 000 m3 ' lük rezerv bulunan bu Traverten ocagimizda yillik 13. 000 m3' e yakin blok çikarilmaktadir.

Fabrikamizda islenerek mamul haline getirilen bu bloklar basta ABD, KANADA, INGILTERE, Y. ZELLANDA VE AVUSTRALYA olmak üzere dünyanin çesitli bölgelerine ihraç edilmektedir. Üretimde kaliteyi kendisine öncelikli amaç olarak edinen ÖZHAN MERMER sahip oldugu bu kalite ve deneyimi mermerle birlestirerek siz degerli müsterilerin begenisine gururla sunmaktadir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.




UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.



Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 





YUKARI