Modülmer Modül Mermer San. ve Tic. A.Ş.Egirdir Yolu 5.Km / Isparta


Tel: +90(246) 224 10 81     Faks: +90(246) 224 10 80
Web: www.modulmer.com.tr     Eposta: modul@modulmer.com.tr

Firma Faaliyet Alanları:
Fabrika    Ocak   

FİRMA TANITIMI

Kendi çalistirmakta oldugu, Anadolu'nun üstün nitelikli mermer ocaklarindan özenle seçilen desen ve renklerdeki mermerleri yillardan beri yurt içi ve yurt disinda bir çok seçkin yapiya isim olmus Türkiye'nin en büyük tesislerinden biri olan Modülmer A. S. 1984 yilinda en yeni italyan teknolojisi ile Isparta'da kuruldu.

Bugün 100. 000 m2 açik alan 17. 500 m2 kapali alana sahiptir. Mevcut makina kapasitesi (11 adet ST, 2 adet katrak, 3 adet fayans cila hatti, 2 adet plaka cila hatti, 2 adet traverten dolgu hatti, 2 adet traverten cila hatti ) ve devam eden yatirimlari ile "Modülmer" sektörün dev kuruluslarindandir.


Modülmerin kurucularindan ayni zamanda yönetim kurulu baskani olan HASAN KÖSE sektördeki uzun yillara dayanan tecrübesi ile makina ve techizat parkini günden güne arttirmaktadir. Modülmer mermer fabrikasinda 2 cm 'den baslayan çesitli kalinliklarda plaka üretimi ve boyutlanirilmasi, dünyanin taleplerine cevap verecek sekilde titizlikle siniflanan 1 cm'lik mermer ve traverten fayans üretimi yapilmaktadir.Modülmer ürettigi mermer ve travertenlerin büyük bir bölümünü dünyanin her kitasindaki müsterilerine ihraç etmektedir. Modülmer kuruldugu ilk yillardaki amatör ruh ve heyecaniyla daha uzun yillar profesyonelce Türkiye ve dünyaya hizmet etmeye devam edecektir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.
UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI