Demmak Demireller Makina San. Tic. A.Ş.İscehisar Mermer İhtisas O.S.B İscehisar / Afyonkarahisar


Tel: +90 (272) 341 22 50 /61 / 62     Faks: +90 (272) 341 22 20
Web: www.demmak.com     Eposta: info@demmak.com

Firma Faaliyet Alanları:
Makina Üreticisi   

FİRMA TANITIMI

DEMMAK DEMIRELLLER MAKINA SANAYI VE TIC. A. S.

Mermer makinalari konusunda sektörün önde gelen büyük firmalarindan birisi olan DEMMAK Demireller Mak. San. Ve Tic. A. S. Afyon ili Iscehisar ilçesinde 1944 yilinda küçük bir atölyede imalatlarina baslamistir. Ankara Anittepede ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK için yapimina karar verilen anit mezar insaatinda gerekli görülen Türk mermerinin islenmesinde kullanilan külünk, murç, manivela, çivi, balyoz vb. gibi mermer ocaklari için gerekli el aletlerinin imalati yapilmistir. Daha sonra ürün yelpazesini gelistirerek mekanik krikolar, araba imalati, tamir-bakimi, ziraat aletleri imalati ile faaliyetlerini devam ettirmislerdir.

1979 yilinda Suayp DEMIREL Teknik Hidrolik Makine Sanayi adi ile imal ettigi 300 tonluk Hidrolik Kriko (Titano) mermer ocaklari sektöründe bir çigir açmis olup bu sevk ve heyecanla 1982 yilinda 2 ayakli ST imalati yapilmistir. Suayp Demirel Mermer Fabrikasinda devreye alinan ST mermer sektörüne girilmesi için güzel bir neden olmustur. Devaminda mermer ocaklarinda üretimi arttirmak kaliteli blok üretmek için Elmas Tel Kesme Makinalari imalatina baslanmistir. 1987 yilinda DEMMAK Demireller Mak. San. Ve Tic. A. S. adi altinda faaliyetlere devam edilmistir. Bu yildan itibaren imalat çesitlerini sektörün ihtiyaçlari dogrultusunda arttiran ve gelistiren DEMMAK Demireller Mak. San. Ve Tic. A. S. nin son dönemde yapmis oldugu imalatlar sunlardir:

Çift kollu 70 lamali katrak, Plaka kesim hatlari, Plaka silim hatlari, 4 ayakli ve iki ayakli ST, Fayans hatti, Fayans ebatlama hatti, Yatay yarma makinasi, Kenar isleme (pah) makinasi, Cila makinalari, Blok çevirme, Dolgu makinasi, Kollu zincirli kesme makinasi ve tüm ocak ekipmanlari ve makinalaridir.

Mermer ocak makinalari olarak Elmas Tel Kesme, Sayalama, Havali Delik Delme, Hidrolik Kriko gibi üretimlerimiz dünyanin her bölgesinde çalismakta, mermer sektörünün vazgeçilmez makinalari olarak büyük talep görmektedir.

Kaliteyi ön planda tutarak ürün çesidi ve kapasite artisinin yaninda verimli seri çalismalarin olmasi, emegin asgariye indirilmesi için hidrolik-pnömatik sistemlere önem verilerek otomasyona geçilmistir. Manüel sistemler mecburi olmadikça kullanilmamaya çalisilmakta ve makinalarda özellikle is kazalarini önleyici emniyet sistemleri ön planda tutulmaktadir.

Üretilmekte olan tüm yeni ürünler kendi ocak ve fabrikalarimizda denenerek eksiklikleri tespit edilir. Gerekli tüm Ar-Ge ve kalite kontrolleri kusursuz mükemmel olarak ihtiyaç sahiplerine sunulur. Satisi yapilan makinalarimiz 1 yil garantilidir. Yedek parça garantisi, tamir-bakim servis hizmetleri sorunsuz ve zaman kaybi olmaksizin sunulmaktadir.

64 yildir sektörün öncüsü olan DEMMAK ürün gamindaki tüm imalat çesitleri ile kaliteden ödüm vermez ilkesini uzun yillar sürdürecektir.
Orta Asya Ülkeleri (Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan), orta dogu ülkeleri (Misir, Suriye, Ürdün, Filistin, Cezayir, Fas) ve bazi Avrupa devletlerine üretiminin yaklasik % 65'ni ihraç etmektedir.

DEMMAK A. S. tecrübesi ile ülke ve bölge kalkinmasinda, sektörün gelisip büyümesinde her zaman üzerine düseni en iyi sekilde yerine getirme azim ve kararliligi ile Avrupa Birligine geçis sürecinde Avrupa standartlarinda makine üretip ihraç ederek ülke kalkinmasinda pay sahibi olacaktir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.


OCAKLAR

Firmaya Ait Ocak Bilgisi Girilmemiştir.UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI