Borusan Makine Servis ve Tic. A.Ş.Meclisi Mebusan Cad. No: 35/37 / İstanbul


Tel: 212 393 55 00     Faks: 212 293 88 82
Web: www.borusanmakina.com     Eposta: info-cat@borusanmakina.com

Firma Faaliyet Alanları:
Makina Üreticisi   

FİRMA TANITIMI

Borusan Makina, kuruldugu 16 Mayis 1994 tarihinden bu yana Genel Insaat, Alt yapi projeleri ve Madencilik gibi sektörlerde kullanilan Caterpillar is makinalarinin satis, pazarlama ve yedek parça, servis konularini kapsayan müsteri destek hizmetlerini yürütüyor. Bugün Türkiye çapinda yaygin bir hizmet agi ve 50 tam donanimli gezici servis ekibiyle hizmet veren kurulusumuzun, konusunda deneyimli elemanlari sürekli egitim programi ile destekleneniyor. 17 Ekim 1997 tarihinden itibaren, Bakü'de kurdugumuz tesis ve ekibimizle Azerbaycan'da Caterpillar tek temsilcisi olarak hizmet vermeye basladik. Borusan Makina, 1997 yili sonunda Gürcistan'da ve 1999 yilinda da Kazakistan'da Caterpillar'in tek yetkili temsilcisi ünvanini aldi.

Çalismalarinda ekip çalismasini benimseyen yöneticilerimizle, görevlerini en zor sartlarda yerine getirmeye hazir bilgili, egitimli çalisanlari ile kurulusumuz, sektördeki liderligini korumayi, müsteri odakli hizmet anlayisi ile çalismalarini etkili bir sekilde yaymaya devam etmektedir.

Satis politikamiz olarak 2000 yili itibariyle segmentasyon yapiyi benimseyen organizasyonumuz ile Satis Elemanlarimizi Müsteri Temsilcisi olmalari yönünde ciddi egitim faaliyetlerine baslanmistir. Bunun ruhunda müsteriye ürün satmaktan öte çözüm satmanin müsterilerimiz ile uzun dönemli güvenilir ilskiler yaratacagina inanilmaktadir.

Satis sonrasi hizmetlerimizle pazarda rakipsiz oldugumuzu düsünüyoruz. Yedek parça stogumuz ile müsterinin ihtiyaci stoktan % 85 oraninda karsilaniyor. Servis teskilatimiz oldukça yaygin. Istanbul, Ankara, Izmir ve Adana'da bölge müdürlüklerimiz ve bunlara bagli sube müdürlüklerimizin yani sira 50 araçlik bir filodan olusan gezici dis servis ekibimiz de mevcut. Satis teskilatina, servis teknisyenlerine ve müsterilere satis sonrasi egitim veriyoruz. Müsteri Destek Anlasmalarimiz (MDA) ile de makinalari kontrol altinda tutuyoruz. 1200'ün üzerinde anlasmali makina var.

Caterpillar is makinasi sahipleri makinalarini elden çikartmak istediklerinde dogrudan Borusan Makina'ya basvurabiliyor, makinalarini takas yoluyla yenisiyle degistirebiliyorlar. Bu durumda uzman kisiler tarafindan yerinde incelenen makinanin fotograflari da, makinaya ait her türlü bilgiyle birlikte yayinlaniyor. Ilk asamada uzman kisiler tarafindan kontrol edilen ve satis öncesi gerekli iyilestirmelerden geçirilen makinalar 3 ay ya da 1000 saat (hangisi önce dolarsa) garanti kapsaminda bulunuyor. Açik artirmaya katilarak 2. el Caterpillar makina sahibi olanlar, Borusan Makina'nin sundugu tüm yedek parça, servis ve müsteri destek hizmetlerinden yararlanabiliyorlar.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.


OCAKLAR

Firmaya Ait Ocak Bilgisi Girilmemiştir.UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI