Altıntaş Mermer A.Ş.Altinova Çamurluk Mevkii No:10 / Yalova


Tel: 0 (226) 461 30 40     Faks: 0 (226) 461 25 14
Web: www.altintas-mermer.com.tr     Eposta: altintasmermer@superonline.com

Firma Faaliyet Alanları:
Ocak   

FİRMA TANITIMI

Mermercilik meslegini bir asirdan fazla bir süredir dededen toruna devrederek yürüten, Kastamonu ili Cide ilçesinde bulunan Kan ailesi 1984 yilinda kadar ferdi firmalar ve adi ortakliklar seklinde yürüttükleri faaliyetlerini 1984 yilinda sirket haline getirerek ALTINTAS MERMER SANAYI ve TICARET A. S. 'yi kurmuslardir.

Asil üretim konusu mermer blok üretim olan sirketimizin bünyesinde bulunan mermer ocak isletmelerimizde üretmis oldugu ham blok mermerler Altinova ilçesinde bulunan fabrikamizda ve diger fabrikalarimizda islenerek iç ve dis piyasanin arzina sunulmaktadir.

Sirket merkezimiz Kocaeli ili Karamürsel ilçesinde olup, fabrikamiz Yalova ili Altinova ilçesindedir. Ayrica Istanbulda bir irtibat büromuz bulunmaktadir. Sirketimizin halen faliyette bulunan açik mermer ocagi isletmeleri; Marmara Adasi bugün Türkiye'nin entegre olan en büyük mermer ocagi ve fabrikasidir. Karabük Eflani ocagi ve fabrikasi faaliyete geçmistir. Marmara Adasindaki ocagimiz üretim bakimindan en yüksek üretimin gerçeklestigi isletmemizdir. Ayrica 2 adet gemimiz ile yurtiçi ve yurtdisi sevkiyatlarimiz gerçeklestirilmektedir.
Mermer dogal bir malzeme olup, dünyanin olusumundan bu yana çesitli renklerde ve sekillerde önümüze çikmaktadir. Bu sektördeki son teknolojik imkanlar ve makinalasma ile üretim ve kalitesi sürekli artmakta olan bi insaat malzemesi olup, iç ve dis piyasa ürünüdür. Teknolojik gelismelere paralel olarak bu dogal malzeme sekil almakta, degisik ebatlarda islenerek fayans ve mamul mermer olarak satisa sunulmaktadir. Fabrikalarimiz son derece modern makinalarla donatilmis olup, üretimimiz sürekli gelisme gösteren bir grafik çizmektedir.
Firmamiz; ihracatini arttirmak ve yurt ekonomisine daha fazla döviz girdisi saglamak amaciyla dünyanin çesitli ülkelerinde düzenlenen mermer fuarlarina katilarak, yeni pazar imkanlari yaratma çabasindadir. Firmamiz ancak bu sekilde dünyadaki baslica üretici ve ihracatçi ülkeler olan Italya ve Yunanistan'la rekabet edilebileceginin bilincindedir.
Bu rekabete Altintas A. S. ortaklarinin kurmus olduklari Almerpa Sanayi Yatirimlari Pazarlama ve Ihracat A. S., Almaksan Mermer Makinalari ve Kesiciler Imalat Sanayi Ticaret Ltd. Sti., Alnak Uluslararasi Nakliyat ve Ticaret Ltd. Sti., Kanlar Denizcilik Ins. Nakliyat Ticaret ve San. Ltd. Sti., Alkan Madencilik ve Mermer Sanayi Ticaret Ltd. Sti. ve Özaltintas Mermer Sanayi Ticaret Ltd. Sti. ile katilmaktayiz.

Tek hedefimiz, kaliteli üretim ile daha fazla hizmet ve yurt ekonomisine daha fazla katkidir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.


OCAKLAR

Firmaya Ait Ocak Bilgisi Girilmemiştir.UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI