Alimoğlu Mermer Granit San ve Tic. A.Ş.



Ankara Karayolu 25. Km. / İzmir


Tel: +90(232) 877 03 40 (4 Hat)     Faks: +90(232) 877 03 44
Web: www.alimoglu.com     Eposta: trade@alimoglu.com

Firma Faaliyet Alanları:
Ocak   

FİRMA TANITIMI

1940'DAN BUGÜNE...

Alimoglu Mermer Granit Sanayi, 1940 yilinda küçük bir mermer-mozaik atölyesi olarak Afyon'da atilan ilk temellerinin üzerinde simdi farkli ocaklari ve fabrikalarinin basarisi yükseliyor.


Bugün Alimoglu Mermer Granit Sanayii; doganin degerli armaganlari mermer ile traverteni isleyip dünyaya ve Türkiye'ye sunuyor.

Saglam ve dayanikli mermeri doganin kucagindan alip yeryüzüne çikaran ocaklar; Afyon, Denizli, Akhisar ve Isparta'da en son teknolojiyi kullanarak isleyen, parlatan ve istenilen sekli vererek insanligin kullanimina sunan fabrika Izmir'de faaliyet gösteriyor.

Bugün özellikle uzay çagi teknolojisinin kullanildigi ve robotlarin üstün çalisma gücünden yararlanildigi, Türkiye'nin en modern tesislerinden olan Izmir'de yerlesik Alimoglu Fabrikasinda en zor standartlardaki Amerikan ölçülerinde üretim yapilmakta ve bu üretimin büyük bir kismi yurdisi pazarlarina ihraç edilmektedir.

Dört kusaktir sürekli yükselen bir basari grafigi sergileyerek 2000'li yillara ulasan Alimoglu Mermer Granit Sanayi, kurulusundan bu yana ülke ekonomisine sagladigi katkinin gururuyla gelecege dogru ilerleyisini emin adimlarla sürdürmektedir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.





DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.



Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 





YUKARI