Altınsoy Madencilik ve Tic. A.Ş.Yunuseli Mh. Hüseyin Kanalici Cd. No:46 Osmangazi / Bursa


Tel: +90 224 248 48 05-07     Faks: +90 224 248 48 09
Web: www.altinsoy.com.tr     Eposta: altinsoy@altinsoy.com.tr

Firma Faaliyet Alanları:
Ocak   

FİRMA TANITIMI

Firmamiz kurucularindan Hasim Altinsoy bir aile meslegi olan mermercilige 1930 yilinda eski eserler tamiri ve mermer isleme ustaligi ile baslamistir. Meslegine 1940 yilinda Bursa'ya yerleserek devam etmistir. 1950 yilinda Bursa'daki ilk mermer atölyesini açmis, el ustaligindan makinaya geçerek mermercilikteki ilerlemesini sürdürmüs ve uzun yillar Bursa'da insaat sektörüne ve eski eserlere hizmet vermistir.

Yine Bursa'da ilk mermer ocagini 1961 yilinda, 1965 yilinda da mermer fabrikasini kurarak bir ilke daha imza atmistir. Sirketimiz Yönetim Kurulu Baskani olarak görev yapmakta olan oglu Nurullah Altinsoy tarafindan bu aile meslegi gelenegi sürdürülmektedir.

Firmamiz, blok üretiminden plaka mermere her ölçüde kesilmis ve ebatlanmis mamul, yari mamul ürünleri ile insaat montaj isleri, mermer dekorasyon ve taahhüt isleri ile faaliyet göstermektedir.

Sirketimiz bu günlere kadar tasidigi mermerciligi teknoloji ile birlestirerek son yillarda da ihracat agirlikli olarak çalismalarina devam etmektedir.

Sirketimiz; genelde kendi ocaklarindan 12 degisik renkte ürettigi mermerlerini yurtiçi ve yurtdisinda piyasaya sunmaktadir. Bu ürünleri yurtdisina basta Çin olmak üzere Israil, Misir, Lübnan, Rusya, Türkmenistan, Azerbeycan, Romanya, Çek Cumhuriyeti gibi ülkelere pazarlanmaktadir.


FİRMA TANITIM VİDEOSU

Firma Tanıtım Video Bilgisi Girilmemiştir.
UYGULAMA FOTOĞRAFLARI


DİĞER FOTOĞRAFLAR


FİRMA REFERANSLARI

Firmaya Ait Referans Girilmemiştir.

FİRMA İLANLARI

Firmaya Ait İlan Girilmemiştir.Bu Firma bilgilerinde düzenleme/ekleme yapmak isterseniz:

 

 

 

 
 

 

 

YUKARI