Xiamen Fuarı Ertelendi

Xiamen Doğaltaş Fuarı ile ilgili organizasyon firma tarafından yayımlanan 08.04.2020 tarihli duyuru ile fuar 27-30 Ekim 2020 tarihine ertelendi. Duyurunun çevirisi aşağıdaki gibidir.

"COVID-19 ile ilgili şu ana kadarki durum değerlendirdiğimizde, Çin'de yaşamın ve iş hayatının normale dönmeye başladığını görmekteyiz. Dünya'daki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. İnanıyoruz ki ortak çabalarla Dünya genelinde pandemi kontrol altına alınacak. Salgın tamamen durdurulana kadar beklemenin gerekli olduğu bilincindeyiz. Xiamen Doğaltaş Fuarı doğaltaş sektörü için yıllık bir birleşmedir.

Değerlendirme ve karar verme sürecimiz sonucunda, aşağıda yer alan 3 kararı aldık:

1. 20. Xiamen Doğaltaş Fuarı 27-30 Ekim 2020'de yapılacaktır.

2. 21. Xiamen Doğaltaş Fuarı 18-21 Mayıs 2021'de yapılacaktır.

3. Yıl boyunca kesintisiz bir hizmet verebilmek için 6 Haziran 2020'de online Xiamen Doğaltaş Fuarı Platformu kurulacaktır.

Fuar tarihi konusundaki belirsizlikten dolayı özür dileriz. Şu an, organizasyon firması hazırlıkları yürütmekte. Her şeyin daha iyi olacağı ve yaşadığımız zorlukların üzerinden geleceğimize eminiz. Pandemi ile birlikte mücadele ettiğimiz sürece, beraber daha iyi bir gelecek yaratacağımıza ve iş hayatımızı yeniden inşa edeceğimize inanıyoruz.”

İlgili duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

YUKARI